Jutro Światowy Dzień Uśmiechu! Zacznij Dzień od Uśmiechu!
Nie dość, że jutro piątek, piąteczek, piątunio, to w dodatku takie Uśmiechnięte Święto! Dlaczego warto świętować Światowy Dzień Uśmiechu? Najprościej można odpowiedzieć: Bo warto!
2017-10-05, 08:03

Zacznij Dzień od Uśmiechu! Pod takim hasłem firma Eurofirany świętuje Światowy Dzień Uśmiechu! Namawiamy wszystkich do uśmiechu. I to nie tylko w ten dzień. Przecież uśmiechając się poprawiamy swój nastrój i budujemy pozytywne nastawienie do życia.

 

 

Śmiech to zdrowie.

I to nie tylko metafora, ale i fakt! Jak dużą rolę odgrywa uśmiech, świadczy chociażby fakt, iż powstała specjalna dziedzina badań, która nazywa się gelotologia. Śmiech pomaga nam w walce ze stresem, rozładowuję atmosferę, poprawia nastrój, łagodzi obyczaje, wzmacnia odporność organizmu. Śmiejąc się wdychamy więcej tlenu i nasz mózg jest lepiej dotleniony. Do tego poprawiamy koncentrację i refleks.

 

 

Skąd taki pomysł?

Ten nietypowy Dzień został wymyślony przez Harvey’a Balla i obchodzony jest zawsze w każdy pierwszy piątek października od 1999 roku. Co więcej, Harvey Ball jest także pomysłodawcą uśmiechniętej buźki (smiley face) opracowanej w 1963 roku. Od emotikona do ustanowienia Święto to już przecież tylko jeden mały kroczek.

 

 

Jak świętować?

Oczywiście z nami! Z okazji tego Dnia przygotowaliśmy promocję dla naszych Klientów. Tylko w ten Dzień (6.10.2017), dokonując zakupów w naszym sklepie online, otrzymasz uśmiechnięty ręczniczek gratis.

 

 

Dużo uśmiechu i radości, nie tylko dzisiaj, ale i każdego dnia życzy zespół firmy Eurofirany.

 

 

O marce

Eurofirany to rodzinna firma obecna na polskim rynku od 1991. Pozycję lidera w branży home decor zapewniła marce dbałość właścicieli o niespotykaną oryginalność i najwyższą jakość. Od początku główną inspiracją dla nowych kolekcji były krajowe i międzynarodowe targi wnętrzarskie, a także bliska współpraca z ikonami stylu i znanymi projektantami na całym świecie, jak Eva Minge czy Pierre Cardin.

Dynamiczny rozwój firmy w ciągu 26 lat przyniósł właścicielom wiele wyzwań. Miarą sukcesu jest stan obecny: Eurofirany to blisko 80 salonów stacjonarnych, stała współpraca z ponad 1000 sklepów w kraju i zagranicą, a także sklep online zapewniający pełny komfort zakupów i szeroki asortyment.

Oferta firmy obejmuje wszelkie tkaniny, dodatki oraz akcesoria niezbędne w pięknie zaaranżowanych wnętrzach. Na kartach cyklicznie wydawanych firmowych katalogów klienci znajdą bardzo szeroki wybór firan i zasłon oraz m.in. narzuty, koce, pościele, prześcieradła, ręczniki, koce, obrusy, obrazy, lampy, kosze, szkatułki, kwiaty dekoracyjne oraz ceramikę użytkową.

KONTAKT / AUTOR
Izabela Kościów
Eurofirany
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy